Меню сайта
Мир музыки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

NON-FARM PAYROLLS

Кожної першої п’ятниці місяця, інвестори з надією чекають на успішний старт економічних даних по США. Але цього разу не судилося і вони вийшли зовсім не такі на які чекала більшість гравців. Дуже низькі показники по зайнятості населення водночас знизили курс долара до мінімумів дня, але все ж таки рівень інфляції, який залишився без змін, допоміг ринку втриматись і вже згодом пара USD/JPY змогла відіграти втрачені позиції. Знову вкотре спрацював принцип: купуй на чутках - продавай на фактах.

Така ситуація викликала припущення, що збільшення процентної ставки в цьому році все ж таки малоймовірне, а якщо й так, то не на той рівень, який вже ринком був закладений в ціну. Інвестори поспішили закривати свої довгі позиції по долару, навіть сировині валюти закрилися з істотним плюсом. Слідом за ними підскочила й нафта. Суміш марки Brent закрилася на рівні 48 доларів за барель.

В найближчий час більшість гравців схиляється до того, що волатильність на ринку буде підвищуватись, а національні банки різних країн перестануть чекати результативних дій ФРС і почнуть вже самостійно запроваджувати різні методи впливу на свої національні валюти. Першим це буде намагатися зробити банк Австралії.

Категория: Мои статьи | Добавил: financialanalytics (2015-10-05)
Просмотров: 173 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт
Партнёры
Copyright MyCorp © 2018uCoz