Меню сайта
Мир музыки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

КІТАЙ РУЛИТЬ

Останнім часом Кітай став каталізатором руху ринків на Міжнародній арені. Навіть наймудріші аналітики не очікували розвитку таких подій навколо цієї без перебільшення розвинутої країни. Але сталося те, що сталося: економіка країни, яка здебільш в своєму напрямку направлена на експорт товарів, почала здавати свої позиції. Світові ринки швидко відреагували на цю тенденцію падінням всіх індексів, а ціни на нафту ще скоріш впали до мінімумів цього року.

Хто знає, можливо це і є початок нової світової кризи, адже вплив китайського ринку на розвинуті країни й на ті що розвиваються без перебільшення є суттєвим. Незважаючи на це можна припустити, що економіка і надалі буде падати, але вже з меншим ритмом, що дасть більш конструктивно оцінювати ситуацію на макро- та мікрорівнях.

Україна, яка є незмінним гравцем на сирьйовому ринку, також може втратити можливість безперебійно імпортувати свою продукцію до Кітаю, а саме кукурудзу, резерви якої в цій країні досягли 90%.  Це може призвести до поглиблення кризи в українській економіці та погіршення сальдо платіжного балансу.

Категория: Мои статьи | Добавил: financialanalytics (2015-09-08)
Просмотров: 162 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт
Партнёры
Copyright MyCorp © 2018uCoz