Меню сайта
Мир музыки
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

ФРС НАДІЙ

Члени Федеральної резервної системи вирішили не підвищувати процентну ставку в вересні 2015 року і залишили її на рівні 0,25, як і очікували експерти. Причиною тому стали економічні проблеми Кітаю і низька інфляція в США. Більшість експертів схиляється до того, що в цьому році взагалі зміна не відбудеться – цей недолік невпевненості у діях ФРС вже не тільки нервує інвесторів, а й чинить тиск на ЄЦБ. Також це дає можливостей іншим Центральним банкам ретельно обміркувати їхню грошово-кредитну політику.

Така увага ФРС щодо ситуації за кордоном означає посилення невизначеності в усьому світі. Так Банк Японії вже може вдатися до подальшого продовження кількісного  пом’якшення своєї грошової політики, а ЄЦБ взагалі буде змушене прискорити свої плани, що призведе до подальшого зниження курсу євро.

Ціна на нафту, яка і без того знижується останнім часом все швидше, стала ще більш волатильною. Невизначеність з процентною ставкою ніяк не вплинуло на ціну, але і не додало впевненості ринку нафти на якусь стабільність. Поза тим, надлишок видобування чорного золота і помірне його споживання, може спровокувати подальше падіння до мінімального рівня цін, а також збільшити девальвацію сирьйових валют, які на пряму залежать від цього.

Категория: Мои статьи | Добавил: financialanalytics (2015-09-19)
Просмотров: 169 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт
Партнёры
Copyright MyCorp © 2018uCoz